Meist

Marino OÜ on 2017. aastal loodud ettevõte.

 Avasime e-poe 2012. aastal. Oleme antud kaubamärgi ametlik edasimüüja Eestis. Tänaseks müüme jalatseid peale Eesti ka Lätis ja Leedus. Omame müügipunkti Pärnus, Lai 10 (asume Port Artur 2 ja jõe vahelise parkla vasakus servas) ja ladu, kus saate ka kohapeal kaupu  näha, proovida ja osta. Suvel võib meid leida ka erinevatelt messidelt ja laatadelt. Meie rõõmsameelne kollektiiv annab Teile alati asjaliku nõu ja vastab küsimustele

JAVER –  jalatsikollektsioon otse Ibiza saarelt nüüd Eestis. Brändi iseloomustavateks sõnadeks on mugavus, mitmekülgsus, stiil  – ja see kõik mõistliku hinnaga!

Javer „sündis“ 37 aastat tagasi. Jalatsid said populaarseks Hispaania purjetajate ja tänavakunstnike seas, veidi hiljem hakati neid kandma Ibiza ööklubides. Tänu oma lihtsusele ja mugavusele on nad hetkel moes kogu euroopas. Igal aastal müüakse neid üle miljoni paari.

Oled Sa linnas, puhkusel, klubis (rannabaaris), koolis või tööl – Javer on Sinu parim sõber kõikjal.

Tänu laiale värvide ja suuruste valikule leidub igale maitsele midagi. Samuti sobivad need seetõttu kandmiseks nii lastel, emadel, isadel kui ka vanaemadel ja vanaisadel.